Sizi Arayalım!

Uğur International

Uğur International programları kapsamında öğrenciler, Kanada, İngiltere ve Amerika gibi dünyanın birçok ülkesinde eğitim alırken sosyal ve kültürel açıdan vizyonlarını geliştirirler.

 

Yurt Dışı Lise Değişim Programları

Yurt dışında lise okumak isteyen öğrenciler, Amerika başta olmak üzere Kanada, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Almanya, Avusturya ve Yeni Zelanda gibi önde gelen dünya ülkelerinde lise eğitimi alabilirler. Öğrenciler bulundukları kademe ve planlarına göre eğitim hayatlarının bir dönemini, bir yılını ya da tamamını yurt dışı lise programlarında tamamlayabilirler.

 

Yurt Dışı Üniversite Programları

Öğrenciler, TOEFL veya IELTS’ten yeterli puanı aldıkları takdirde, Uğur International ile ABD (Amerika Birleşik Devletleri), İngiltere, Kanada ve İspanya gibi önde gelen dünya ülkelerinde üniversite eğitimi alabilirler. Uğur Okulları öğrencileri, BAU Global eğitim ağında yer alan 8 üniversite ve 3 dil okulu başta olmak üzere dünyanın saygın üniversitelerinde öğrenim bursu ve sertifika olanaklarından faydalanırlar.

 

Yurt Dışı Üniversite Danışmanlığı

Lise eğitimine devam eden ve üniversite eğitimini yurt dışında sürdürmek isteyen Uğur Okulları öğrencileri, Uğur International tarafından sunulan üniversite danışmanlığı hizmeti ile dünyanın önde gelen üniversitelerinin kayıt şartlarını öğrenebilir ve başvuru sürecinde destek alabilirler.

 

ABD ve Kanada’da

Ücretsiz Yabancı Dil Eğitimi

Uğur Okulları öğrencileri, 9. sınıftan itibaren her yaz ABD’de Mentora College’da ve Kanada’da CES Toronto’da gerçekleştirilen yaz okullarına katılma imkanına sahiptir.

 

Mentora College Washington, D.C.

Mentora College, uluslararası eğitim alanında iyi bilinen, saygınlık kazanmış bir eğitim kurumudur. Her öğrencinin yüksek verim alabilmesi için farklı tasarlanmış, esnek müfredatlı programlar sunar. Deneyimli öğretmenler, donanımlı tesisler ve önemli bir lokasyona sahip olan Mentora College, öğrencilerin gerçek bir ABD deneyimi yaşamasını sağlar. Program kapsamında, öğrencilerin İngilizceyi yaşayarak ve konuşarak tecrübe etmeleri amaçlanır. Mentora College Washington, D.C. yaz okulu programına katılan Uğurlular,

3 hafta ücretsiz İngilizce dil eğitimi imkanından yararlanır.

 

CES Toronto

CES Toronto, dünya standartlarında verdiği İngilizce eğitimlerinin yanı sıra öğrencilere pek çok sosyal aktivite imkanı da sağlamaktadır. CES Toronto’da eğitim alan öğrenciler, yabancı dil bilgilerini geliştirirken Kanada’nın en güzel şehirlerinden biri olan Toronto’nun tarihi ve kültürel tüm güzelliklerini de kolaylıkla görebilirler.

CES Toronto’da yaz okulu programına katılan Uğurlular, 3 hafta ücretsiz İngilizce dil eğitimi imkanından yararlanır.

 

Yaz Okulları

Yoğun bir ders yılının sonunda düzenlenen yaz okulu programlarında yabancı dil eğitimi, yurt dışında yapılan pratikle ileri seviyeye taşınır. Gerçekleştirilen programların amacı, yabancı dil öğrenimini desteklemekle birlikte aynı zamanda seyahat edilen ülkenin coğrafi, tarihi ve sanatsal zenginlikleriyle öğrencileri buluşturmaktır. İsteyen tüm öğrenciler, İngiltere, Kanada ve Amerika’daki yaz okullarında dil eğitimi alabilirler.

 

Yurt Dışı ve Yurt İçi Geziler

Yurt dışı ve yurt içi gezilerle öğrenciler, yabancı dillerini pekiştirme imkanı bulurken, farklı kültürleri tanıyarak bakış açılarını geliştirirler. Planlanan yurt dışı gezileri arasında öğrencilere unutulmaz bir deneyim kazandıracak programlar bulunur. Bu programlar ile öğrenciler, yeni tanışacakları kişiler ile kültür alışverişi yapabilir, yabancı dil becerilerini geliştirebilir ve uluslararası bir deneyim kazanarak eğitimlerine devam edebilirler.

 

https://www.ugurinternational.com/